Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:

AN ERROR OCCURED

Sorry, but an error has occured

You got the following error

java.io.IOException: Server returned HTTP response code: 500 for URL: http://api.fotballdata.no/v1/tournaments/166121/tables?clubid=1051&format=xml&speaker=true&cid=157&cwd=8c765d52-7da1-4db7-b1c3-682b45c7765e

20.08 18:30 H
Langevåg G10 Gul - Spjelkavik Blå -
27.08 18:30 H
Langevåg G10 Blå - Blindheim Blå -
27.08 18:30 B
SIF/Hessa Sort - Langevåg G10 Gul -
03.09 18:30 B
Aksla Hvit - Langevåg G10 Blå -
03.09 18:30 H
Langevåg G10 Gul - MSIL Hvit -
18.06 18:30 Langevåg Kunstgress 7er A H  
Langevåg G10 Blå - Guard Blå -  
18.06 18:30 Langevåg Kunstgress 7er D H  
Langevåg G10 Gul - Stranda 5er -  
11.06 18:30 Sykkylven stadion 7er A B  
Sykkylven IL Kvit - Langevåg G10 Gul -  
11.06 18:30 Spjelkavik 7er KGB B  
Spjelkavik Rød - Langevåg G10 Blå -  
04.06 18:30 Emblem KGB 7er B  
Emblem Blå - Langevåg G10 Blå -  
22.10 18:30 B  
Stranda 5er - Langevåg G10 Gul -  
22.10 18:30 B  
Emblem Blå - Langevåg G10 Blå -  
15.10 18:30 H  
Langevåg G10 Blå - Aksla Hvit -  
15.10 18:30 H  
Langevåg G10 Gul - Sykkylven IL Kvit -  
01.10 18:30 B  
Blindheim Blå - Langevåg G10 Blå -  
01.10 18:30 B  
Blindheim Gul 5-er - Langevåg G10 Gul -  
24.09 18:30 B  
Guard Blå - Langevåg G10 Blå -  
24.09 18:30 H  
Langevåg G10 Gul - FK Sykkylven -  
17.09 18:30 H  
Langevåg G10 Blå - Spjelkavik Rød -  
17.09 18:30 B  
Fiskerstrand - Langevåg G10 Gul -  
10.09 18:30 H  
Langevåg G10 Blå - Emblem Blå -  
10.09 18:30 H  
Langevåg G10 Gul - Valder Blå -  
03.09 18:30 B  
Aksla Hvit - Langevåg G10 Blå -  
03.09 18:30 H  
Langevåg G10 Gul - MSIL Hvit -  
27.08 18:30 H  
Langevåg G10 Blå - Blindheim Blå -  
27.08 18:30 B  
SIF/Hessa Sort - Langevåg G10 Gul -  
20.08 18:30 H  
Langevåg G10 Gul - Spjelkavik Blå -  
18.06 18:30 Langevåg Kunstgress 7er A H  
Langevåg G10 Blå - Guard Blå -  
18.06 18:30 Langevåg Kunstgress 7er D H  
Langevåg G10 Gul - Stranda 5er -  
11.06 18:30 Sykkylven stadion 7er A B  
Sykkylven IL Kvit - Langevåg G10 Gul -  
11.06 18:30 Spjelkavik 7er KGB B  
Spjelkavik Rød - Langevåg G10 Blå -  
04.06 18:30 Emblem KGB 7er B  
Emblem Blå - Langevåg G10 Blå -  
04.06 18:30 Langevåg Kunstgress 7er D H  
Langevåg G10 Gul - Blindheim Gul 5-er -  
28.05 18:30 Langevåg Kunstgress 7er A H  
Langevåg G10 Blå - Aksla Hvit -  
27.05 18:30 Ikornnes 7er A B  
FK Sykkylven - Langevåg G10 Gul -  
20.05 18:30 Langevåg Kunstgress 7er D H  
Langevåg G10 Gul - Fiskerstrand -  
14.05 18:30 Blindheim KGB 1 7er D B  
Blindheim Blå - Langevåg G10 Blå -  
13.05 18:30 Valdervoll KGB 7er A B  
Valder Blå - Langevåg G10 Gul -  
07.05 18:30 Nørvebana KGB 7er B B  
Guard Blå - Langevåg G10 Blå -  
07.05 18:30 Mauseidvåg KGB 7er C B  
MSIL Hvit - Langevåg G10 Gul -  
30.04 18:30 Langevåg Kunstgress 7er A H  
Langevåg G10 Blå - Spjelkavik Rød -  
30.04 18:30 Langevåg Kunstgress 7er C H  
Langevåg G10 Gul - SIF/Hessa Sort -  
23.04 18:30 Spjelkavik kunstgress 7er A B  
Spjelkavik Blå - Langevåg G10 Gul -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift