Langevåg IL

Styret

Styret

Langevåg Fotball hadde 42lag påmeldt i seriespill sesongen 2018, med tilhørende mange tillitsvalgte i ulike posisjoner.

Organisasjonen består et felles styre som jobber for både senior og yngres. Men vi skiller litt mellom senior-junior og yngres (fra 16år og nedover). 

Fotballen har også en ansatt daglig leder på heltid, som server fotballorganiasjonen. Videre har klubben også en administrasjonsekretær i halv stilling som håndballgruppa og hovedstyret har ansatt.

Fotballstyret består i 2019 av:

Styret      
Styreleder Tone Holmen Engeseth 45692204 toneengeseth@msn.com
Nestleder Bård-Joar Nossen 92243463 bjnossen@venomegler.no
Styremedlem Solgunn Eide Dybvik   solgunn_eide@hotmail.com
Styremedlem Olav Andreas Salen   OlavAndreas.Salen@sundolitt.com
Styremedlem Jan Mââttâ   jmaatta@mimer.no
Styremedlem Harald Åkre 98221200 harald.aakre@comfort.as
Styremedlem Karl-Ole Sandvik 98263240 karl.ole.sandvik@mimer.no
Styremedlem John Arne Vestre 93287846 jav@salmar.no
Styremedlem Kristin Devold   kristin.devold@vard.com
Styremedlem Therese Digernes Nossen   therese.d.nossen@mimer.no
Styremedlem Smar Ghad 46270590  adnankord21@gmail.com

 

Daglig leder:

Vegard Eikrem, 90525684, vegard@langevagil.no

Langevåg Idrettslag
Remane 78
6030 Langevåg

Epost: post@langevagil.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift