Årsmøtet: Aannø leder LIL videre!

Det ble et årsmøte i fred og fordragelighet på klubbhuset ikveld. En fyldig årsmelding, godkjent regnskap og budsjett og ikke minst alle verv besatt. Solveig Aannø tok gjenvalg videre som leder og klubben er i gode hender med flinke folk i alle posisjoner!

Årsmeldingene, regnskap, budsjett, forslag kan du lese på denne linken: http://www.langevagil.no/portal/theme/organization/news/show.do?id=9397049

En må også få takke alle som har bidratt i ulike styrene i klubben siste året - tusen takk for den flotte jobben alle har gjort!

Valgene ble som følger:

Hovedstyret

Leder: Solveig Aannø, gjenvalg, 1 år

Nestleder: Tone Engeseth, ny, 1 år

Styremedlem: Hild Sandvik, gjenvalg, 2år

Styremedlem: Dan Ketil Jakobsen, ikke på valg, 1år

Styremedlem: Per Støylen, ikke på valg, 1år

Styremedlem: Kåre Bakken, gjenvalg, 2år

Styremedlem Håndball Lars Christian Skrede, 1år

Styremedlem Diskgolf: Jostein Håland, 1år

Styremedlem Fotball: Trond Tafjord, 1år

Styremedlem El Innebandy og Bordtennis: Marius Skjønberg, 1år

Styremedlem Vonhytta: John Arne Vestre, 1år

 

Fotballgruppa

Leder: Trond Tafjord, gjenvalg 1 år

Nestleder Yngres: Tone Holmen Engeseth, ikke på valg, 1år

Nestleder Senior: Bård-Joar Nossen, ny, 1år

Jens Dahl, ikke på valg, 1år

Naranth Thambiturai, ikke på valg, 1år

Olav Tanberg, ikke på valg, 1år

Kristoffer Fiksdal, ikke på valg, 1år

Marianne Nilsen, ikke på valg, 1år

John Arne Vestre, ny, 2år

Karl Ole Sandvik, ny, 2år

Jan Mââttâ, ny, 2år

Harald Åkre, ny, 2år

 

Diskgolf

Leder: Jostein Håland gjenvalg 1 år,

Dan Kråkenes, gjenvalg, 2 år

Marius Blindheim, gjenvalg, 2år

Thomas Eliassen, ikke på valg, 1år

Øyvind Jarnes, gjenvalg, 2år

Robert Hammer, gjenvalg, 2år

Dag Erik Skaar, ikke på valg, 1år

Knut Håland, ny, 2år

Jonas Tangen Hoff, ny, 2år

 

Vonhytta 

Leder: John Arne Vestre, ny, 1år
Dag Inge Sandvik, gjenvalg, 2år
Marte Aarseth, gjenvalg, 2år
Andrè Fylling, ny, 2år

Per Magne Juliebø, ny, 2år

Paul Ola Vestre, ikke på valg, 1år

Pål Vedde, ikke på valg, 1år

 

El-Innebandy og Bordtennis

Leder: Marius Skjønberg, ny, 1 år

Jorun Helgesen, ikke på valg, 2 år

Andreas Amundsen, ny, 2år

Arild Moen, ikke på valg, 1år

Katrin Vegsund, ny, 2år

 

Håndball 

Leder: Lars Skrede, gjenvalg, 1år

Nestleder: Tor Egil Årdal, gjenvalg, 1år

Trine Belmachi, ikke på valg, 1år

Therese Brandal, ny, 2år

Carina Lee Nilsen, ikke på valg, 1år

Marius Halvorsen, ny, 2år

Christian Ytterland, ikke på valg, 1år

Andre Standal, ny, 2år

Thor Arne Johansen, ikke på valg, 1år

Nina Elisabeth Elvebakken, ny, 2år

I tilegg vil Dame og Herre lagene være representert.

Valgkomité:

Tore Havnegjerde

Bergljot Andrea Grønnmyr

Helge Myrrusten

Mats Urvik

Kontrollkomitè

Per-Otto Vestre

Per Olav Moldvær

Kristin Devold

 

Rep. Årsmøtet Sula Idrettsråd

Ingeborg Riksheim

Bergljot Andrea Grønnmyr(Vara)

 

Sosiale medier

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift