Langevåg IL

Kontaktinfo 2018

Kontaktinfo 2018

Se kontaktinformasjonsliste som eget vedlegg oppe til høyre.

Besøksadresse:

Langevåg Fotball, Remane 78, 6030 Langevåg

Postadresse:

Langevåg Fotball, pb 142, 6039 Langevåg

 

          Kontaktinformasjon Langevåg Fotball 2017
1. Trenere og Lagledere LIL Fotball 
       
Gutter 2011      
Trenere Gavin Innes   gavin@marinequip.no
       
       
Jenter 2011      
Trenere Geir Harald Eikrem 97766773 geggen79@me.com
       
       
Gutter 2010      
Trenere Jan Egil Tryggestad 47608019 jan_egil_tryggestad@hotmail.com
  Robert Hjellen 41766222 rhjellen@hotmail.com
  Alem Camo   alem_camo@hotmail.com
Lagleder Jann Harald Røst 95098150 jann@elektrofag.org
       
Jenter 2010      
Trenere Espen Gresdal 48013715 egresdal@cokecce.com
  Lars Håvard Eikrem   lars.eikrem@hotmail.com
  Odd Arne Talberg 90757395 otalberg@online.no
Kioskansvarlig Ingunn Storsten 40639873 Ingun.Storsten@kpmg.no
Kioskansvarlig Ragnhild Nordstrand   riggi_nor@hotmail.com
Lagledere Lilian Thomas 91110638 lilian.thomas@sbm.no
       
Gutter 2009      
Trenere Glenn Sagdahl 97170058 glenn_sagdahl@hotmail.com
  Jan-Henrik Ekornåsvåg    
  Mats Urvik 91729134 mats_urvik@hotmail.com
  Terje Stadsnes    
Lagleder Marie Vårdal Nossen 958 52 491 marienossen@gmail.com
Kioskansvarlig Kristina Stadsnes   kristina.h.s@mimer.no
       
Jenter 2009      
Trenere Elisabeth Brandal 95825450 elisabeth.brandal@me.com 
Lagleder/Trener Henriette Standal Eid 41554488 henriette@blt.no 
Kioskansvarlig Vibeke Dybvik Albertsen  97079964 vd1982@hotmail.com
       
Gutter 2008      
Trenere Håvard Dybvik   dybvik.havard@gmail.com
  Svein Arne Salen 99424860 svein-arne.salen@mimer.no
Kioskansvarlig Anne Marthe Fiskerstrand 48123030 annemartheFiskerstrand@hotmail.com
Kioskansvarlig Michelle Grande   michellegrande1@hotmail.com
Lagleder Liv Øvstegård 41571041 livlagarore@gmail.com
       
Jenter 2008      
Trenere og lagleder Stian Vamråk 91563778 stian.vamrak@sula.kommune.no
Lagleder/Kioskansvarlig Karen Molnes Havnegjerde   Karenmolnes@hotmail.com
       
Gutter 2007      
Trenere Bård Tryggestad   Bard.Tryggestad@mimer.no
  Amin Belmachi 92867723 aminbel2000@hotmail.com
  Jamte Dahl    
Kioskansvarlig Nina Beate Solnørdal 92242971 nbsolnordal@gmail.com
Lagleder Ingunn Storsten 40639873 Ingun.Storsten@kpmg.no
       
Jenter 2007      
Trenere Elisabeth Brandal 95825450 elisabeth.brandal@me.com
  Odd Arne Talberg 90757395 otalberg@online.no; oat@a-r-t.no 
  Oskar Emil Skeide 92030032 oskaremil@gmail.com
Kioskansvarlig Andre Vegsund   andre.vegsund@mimer.no
Lagleder Torgeir Stene 90805050 ts@sglog.no
       
Gutter 2006      
Trenere Hans Ove Røbekk 92048736 hans-ove.robekk@hotmail.com
  Ivar Sværen 95855096 ivarsvae@hotmail.com
Trener Erik Helseth   eahelseth@gmail.com; erik.anne@mimer.no
Kioskansvarlig Gunnhild Nymark   gunnhild.nymark@gmail.com
Lagleder Silje J Standal 913 44 605 silje.j.standal@outlook.com
       
Gutter 2005      
Trenere Per Magne Juliebø 92230678 per.magne.juliebo@sula.kommune.no 
  Bård Joar Nossen 92243463 bjnossen@venomegler.no
  Silje Stokke   siljestokke@ymail.com
Lagleder Therese Digernes Nossen 90695447 therese.d.nossen@mimer.no
       
Gutter 13 - 2004      
Trenere Tor Magne Blomvik 92836258 tor.magne.blomvik@mimer.no
  Nicolas Peter Dilley 92281967   nickpdilley@gmail.com
Kioskansvarlig Monika Nilsen 93261270 monika@ocean-supreme.com
Dommeransvarlig Torgeir Stene 90805050 ts@sglog.no
Lagleder/Trener Geir Langen 91841377 geir@sulafrikirke.no
       
Jenter 13 - 2004      
Trenere Odd Arne Salen 92632050 odden72@yahoo.no
  Roger Sandvik 95447644 roger.sandvik@sbm.no;roger.sandvik@mimer.no
  Svein Erik Rokstad 93462718 svein.rokstad@mimer.no
  Per Henning Helseth 92616910 perhenning@msn.com
  Ivar Sværen 95855096 ivarsvae@hotmail.com
Lagleder Marianne Nilsen 93280712 hhvedde@mimer.no
Lagleder/Kioskansvarlig Therese Syngstad 41420439 therese.slyngstad@mimer.no 
       
Gutter 14- 2003      
Trenere Amin Belmachi 92867723 aminbel2000@hotmail.com
  Hans Kristian Indrebø 91397849 indrebo@hotmail.com
Kioskansvarlig Jeanette Reiten 97105385 jeanette.reiten@sula.kommune.no
Lagledere/Hjelpetrenere Janette Fiskerstrand 99773336 janette.fisk@hotmail.com
       
Jenter 14 - 2003      
Trenere Arnt Vidar Fiskerstrand 95980206 afiskarstrand@ccnordic.com
Kioskansvarlig      
Lagleder Frode Pedersen   fgp1@live.no
       
Gutter 16 - 2001/2002      
Trenere Ole Petter Vågnes 93409649 ole.petter.v@mimer.no
  Pål Andre Holen 93086542 pal@mimer.no
  Tor Arne Kroken 92285696 tor.arne.kroken@mimer.no
  Sondre Raknes 40455960 sondre.raknes@gmail.com
  Bjørn Helge Raknes 92482761 b-hra@online.no; bhr@turbilane.no
Kiosansvarlig Kari Anne Sandvold 99001297 kari.anne.sandvold@rolls-royce.com
Lagleder Oskar Emil Skeide 92030032 oskaremil@gmail.com
       
Gutter 19 - 97/98/99      
Trener Egil Gresdal 97609863 egilgresdal@hotmail.com
Ass.trener Svein Arne Sunde 41504242 svein-arne.sunde@vard.com
       
Senior Herrer      
Hovedtrener Rune Hoem 97545204 runehoem@gmail.com
Assistenttrener Roger Gjethammer 91156289 storlang@online.no
Assistenttrener Christian Jensen 93063355 christian@devold.no
Keepertrener Ivar Sværen 95855096 ivarsvae@hotmail.com
       
Senior Damer Ikke lag i 2017    
       
       
Keepertrenere      
  Ivar Sværen 95855096 ivarsvae@hotmail.com
  Pawel Pijeko   PDpiejko@hotmail.com
       
Kioskansvarlig      
Hovedansvarlig Therese Syngstad 41420439 therese.slyngstad@mimer.no 
Hovedansvarlig Jeanette Reiten 97105385 jeanette.reiten@sula.kommune.no
       
Treneransvarlig      
  Ikke avklart    
       
Dommeransvarlig      
  Rohullah Amadzai 95431213 ahmadzai51@hotmail.com 
       
2. Organisasjon LIL Senior Fotball
Styret      
Styreleder Trond Tafjord 91192452 trond.tafjord@mimer.no; tafjord.trond@gmail.com
Nestleder Tone Engeseth 45692204 toneengeseth@msn.com
Styremedlem Mats Urvik 91729134 mats_urvik@hotmail.com
Styremedlem Olav Tanberg   olav.tanberg@kleven.no
Styremedlem Jens Dahl   jens.dahl@yahoo.no
Styremedlem Kristoffer Fiksdal 45018131 ffiksdal83@hotmail.com
Styremedlem Naranth Thambiturai 41487314 naranth@live.no
Styremedlem Marianne Nilsen   hhvedde@mimer.no
       
Økonomiutvalg Senior      
Medlem Bård-Joar Nossen 92243463 bjnossen@venomegler.no
Medlem Harald Åkre 98221200 harald.aakre@comfort.as
Medlem Stein Arve Waagan 90846634 stein.arve.waagan@no.dsv.com
Medlem John Arne Vestre 93287846 Jav@salmar.no
       
Adminstrasjon      
Daglig leder Vegard Eikrem 90525684 vegard@langevagil.no
Adminstrasjonsekretær Britt-Laila Havnegjerde 99101186 britt-laila@langevagil.no
       
3. Organisasjon LIL 
Hovedstyret LIL      
Leder Solveig Aannø 94209334 solveig.aure.aanno@mrfylke.no
Nestleder Tore Havnegjerde 92450577 tore.havnegjerde@hotmail.com 
Styremedlem Per Støylen 47242912 pers@mimer.no
Styremedlem Dan Ketil Jakobsen 41806201 danketiljakobsen@gmail.com 
Styremedlem Kåre Bakken 95127962 kaabak@online.no
Styremedlem Hild Sandvik 45257484 hildmsandvik@hotmail.com 
Styremedlem Håndball Lars Skrede 91188482 lars.skrede@no.bosch.com
Styremedlem Fotball  Trond Tafjord 91192452 trond.tafjord@mimer.no
Styremedlem Vonhytta Marthe Gjethammer 99560699 martheirene@hotmail.com
Styremedlem Diskgolf Jostein Håland 91860659 haaland@mimer.no
Styremedlem El-Innebandy Katrin Vegsund 47235740 katrin@mimer.no 
       
Klubbhuset LIL-TUN      
Daglig leder Vegard Eikrem 90525684 vegard@langevagil.no
Adminstrasjonssekretær Britt Laila Havnegjerde 99101186 britt-laila@havnegjerde.no
Renholder U.etg Wieslaw Antoni Pelc    
Renholder 1. og 2.etg Agnieszka Koperska    
       

Langevåg Idrettslag
Remane 78
6030 Langevåg

Epost: post@langevagil.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift